Göz yanıltıcı optik illüzyon görselinde sarı renkli arabayı görebilecek misiniz?

Görseldeki sarı renkli arabayı bulmanız için hazırlanan bu görsel, gözlem yeteneklerinizi test ederken zihninizi uyandıracak bir zeka testidir. Beyninizi aktif tutmak ve gözlerinizi yanıltmak için hazırlanan zeka testleri, bilişsel işlevlerinizi güçlendirmek ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek için hazırlanan araçlardır.

Bu araçlar sayesinde ilerleyen yaşlarda karşılaşabileceğiniz demans gibi hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Ancak bunun için beyninizi sürekli olarak aktif tutmalı ve düzenli olarak zeka testleri çözmelisiniz.

Zihninizi çalıştırmaya şimdi başlamaya ne dersiniz? Bunun için tek yapmanız gereken görseldeki sarı renkli arabayı bulmak.

SARI RENKLİ ARABAYI BULYukarıda çoğu sürücünün her gün görmeye alıştığı trafiği tasvir eden bir görsel yer alıyor. Ve bu arabalar siyahtan yeşile, maviden pembeye kadar her renkte resmedilmiş. Ancak bu resimde birbirinden farklı her renk tonunda araba olmasına rağmen sarı renkte araba sadece bir tane var. Bugünkü göreviniz ise bu sarı renkli arabayı bulmak. Ve bu görevi başarılı şekilde tamamlamak içinde yalnızca 10 saniyeniz var.

Bu optik illüzyon testini 10 saniyede bulan kişiler, görsel zeka konusunda diğerlerinden daha üstün olduğu bir gerçek. O halde bir zamanlayıcı ayarlayın ve sarı renkli arabayı bulmak için mücadeleye başlayın.

İŞTE SARI RENKLİ ARABA ORADA

Sarı renkli arabayı bulabildiniz mi yoksa halen daha arıyor musunuz? Eğer zorlanıyorsanız size bir ipucu verelim. Sarı renkli arabayı bulmak için resmin sol tarafına bakmalısınız.

Hala bulamadınız mı? Öyleyse kaydırmayı durdurun. Çünkü şimdi sizlerle sarı renkli arabanın nerede olduğunu gösteren çözüm görselini paylaşacağız.

İşte sarı renkli arabanın yeri;Evet, sarı renkli araba oradaydı. Peki, siz verilen süre içerisinde sarı renkli arabayı bulabildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın ve daha fazla optik illüzyon testi için arıların içerisinde saklanmış olan karıncayı ya da resimde saklanan pengueni bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x