Mardin Valiliği, Kızıltepe’deki Düşme Olayını Soruşturuyor

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde anne ve 2 çocuğunun pencereden düşmesiyle ilgili soruşturma sürüyor. Valilik açıklaması, “kaza mı yoksa intihar mı” sorusunu akıllara getirdi.

DÖRDÜNCÜ KATTAN DÜŞTÜLER

Soruşturmanın yakından takip edildiğini belirten Mardin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Bugün saat 11.40 sıralarında Kızıltepe ilçesi Atatürk Mahallesi’nde bulunan bir apartmanın dördüncü katında ikisi çocuk 3 kişinin düşmesi olayıyla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz derhal olay yerine intikal ederek, sağlık ekipleri ile birlikte söz konusu şahıslara ilk müdahale yapılıp, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştır.

ANNE YAKIN ZAMANDA BİRKAÇ DEFA PSİKOLOJİK DESTEK ALMIŞ

Yapılan araştırmada anne S.A’nın 33 yaşında olduğu, çocuklarının 7 ve 5 yaşlarında olduğu ve anne S.A’nın Kızıltepe ilçesinde sağlık personeli olarak görev yaptığı belirlenmiştir. Yapılan ilk incelemelerde anne S.A’nın yakın zamanda birkaç defa psikolojik destek aldığı tespit edilmiştir. Yaralıların durumu ve olayla ilgili soruşturma bizzat tarafımdan takip edilmektedir. Gelişmelerden kamuoyu tekrar bilgilendirilecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x